جوشان نگهبان انتخابات رد صلاحیت نیروی انتظامی

جوشان: نگهبان انتخابات رد صلاحیت نیروی انتظامی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات مجلس شورای اسلامی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث قتل دوست قدیمی به علت بدهی 5 میلیونی

مهندس مکانیک به‌دلیل بدهی پنج میلیون تومانی، دوستش را در یکی از محله‌های کرج به قتل رساند و جسد او را به آتش کشید .

قتل دوست قدیمی به علت بدهی 5 میلیونی

قتل دوست قدیمی به علت بدهی 5 میلیونی

عبارات مهم : جنایت

مهندس مکانیک به علت بدهی پنج میلیون تومانی، دوستش را در یکی از محله های کرج به قتل رساند و جسد او را به آتش کشید .

به گزارش جام جم، روزهای نهایی اسفند امسال ماموران کلانتری کیانمهر کرج هنگام گشتزنی در حوالی فرودگاه خبر با خودروی پرایدی رو به رو شدند که کنار بزرگراه پارک بود و از راننده اش خبری نبود. در نزدیکی ماشین هم آتشی بر پا شده است بود و روی صندلی ماشین لکه های خون دیده می شد.

ماموران زمانی که صندوق عقب ماشین را بازکردند با صحنه عجیبی رو به رو شدند، کف صندوق عقب پر از خون بود ولی خبری از فرد زخمی نبود.

قتل دوست قدیمی به علت بدهی 5 میلیونی

در حالی که تحقیقات در محل ادامه داشت، مرد جوانی سراسیمه به سمت ماشین آمد که با مشاهده ماموران فرار کرد. ماموران او را تعقیب کردند و بعد از طی مسافتی، وی بازداشت شد. مرد جوان که مالک ماشین بود، در ابتدا از وجود لکه های خون در خودرویش اظهار بی اطلاعی کرد و بعد مدعی شد با دوستش دعوا کرده و در این درگیری دستش زخمی شده است و لکه های خون مربوط به زخم دستش است.

کارآگاهان که به بیانات متناقض این مرد شک کرده بودند، به جست وجوی محل پرداختند که در میان نخاله های ساختمانی با جسد سوخته مردی رو به رو شدند. با کشف جسد سوخته، عنوان به بازپرس ایوب ابراهیمیان، کشیک قتل دادسرای جنایی کرج گزارش شد. بازپرس جنایی همراه تیمی از ماموران اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز و تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی در آنجا حاضر شدند. بررسی های اولیه نشان داد مرد میانسال در جای دیگری به قتل رسیده و عامل جنایت او را به این مکان انتقال یافته کرده است.

مهندس مکانیک به‌دلیل بدهی پنج میلیون تومانی، دوستش را در یکی از محله‌های کرج به قتل رساند و جسد او را به آتش کشید .

در ادامه ماموران لکه های خون اطراف محل دفن جسد را با لکه های خون کشف شده است از خودروی مرد بازداشت شده است مطابقت دادند که معلوم شد گروه خونی متعلق به مقتول هست. با هماهنگی قضایی جسد سوخته به پزشکی قانونی و متهم بازداشت شده است جهت ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی استان البرز انتقال یافته شد.

متهم 37 ساله که مهندس مکانیک بود ابتدا به تناقض گویی پرداخت و منکر هرگونه آشنایی با مقتول و نقش داشتن در فوت او شد. این در حالی بود که ماموران در جریان تحقیقات خانواده مقتول را شناسایی کردند. آنها با حضور در پلیس آگاهی استان البرز مورد تحقیق قرار گرفتند که معلوم شد پسر میانسال آنها مدتی قبل از همسرش جدا شده است و همراه آنها زندگی می کرده و با مرد بازداشت شده است اختلاف مالی داشته هست. همین سرنخ کافی بود که ماموران اطمینان پیدا کنند مرد میانسال قربانی اختلاف مالی شده است است.

متهم جوان زمانی که پی برد راز جنایت فاش شده است است سکوت خود را شکست و دو روز پیش اعتراف کرد .

قتل دوست قدیمی به علت بدهی 5 میلیونی

وی به افسر تحقیق گفت: مقتول از دوستان قدیمی ام بود. پنج میلیون تومان از او قرض گرفته بودم، ولی نشد آن را بپردازم تا این که روز جنایت، پولی به دستم رسید و با مرد طلبکار قرار گذاشتم تا طلبش را بدهم. خودرویم خراب شد و در حال تعمیر آن بودم که طلبکار سر رسید. کارت بانکی که ده میلیون تومان در آن بود را همراه رمزش به دوستم دادم و خواستم خودش برابر خودپرداز برود و پنج میلیون تومان بدهی را به حسابش انتقال یافته کند. او بعد از ده دقیقه برگشت و مدعی شد دستگاه کارتخوان بانک خراب بوده و کارت در دستگاه جا مانده است.

وی افزود: مرد طلبکار اعلام کرد حالا که دستگاه خراب است باید پولش را نقدی بدهم. حرف هایش را باور نکردم و فکر کردم دروغ می گوید و با این تکنیک می خواهد بقیه موجودی حسابم را دزدی کند. مست بودم و حال درستی نداشتم. پشت فرمان نشستم و دنده عقب گرفتم تا او را بترسانم که با او برخورد کردم و نقش بر زمین شد. ترسیده بودم و نمی دانستم چه کنم. او را در صندوق عقب ماشین انداختم و به اطراف فرودگاه خبر رفتم. دوستم فوت شده است بود. متهم به قتل ادامه داد: مانده بودم با جسد این مرد چه کنم، جسد را به اطراف بیابانی بردم و با بنزینی که در ماشین داشتم به آتش کشیدم تا هویت او فاش نشود. ترسیدم کسی جسد سوخته را پیدا کند و ماجرا لو برود. بنابراین به محل نگهداری نخاله های ساختمانی رفتم و جسد را مخفی کردم، ولی زمانی که بازگشتم تا سوار خودرویم شوم بازداشت شدم.

مهندس مکانیک به‌دلیل بدهی پنج میلیون تومانی، دوستش را در یکی از محله‌های کرج به قتل رساند و جسد او را به آتش کشید .

متهم با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای جنایی کرج در بازداشت موقت به سر می برد و تحقیقات از وی در حالی ادامه دارد که قرار است عامل جنایت بزودی جهت مشخص شدن سلامت روانی اش به پزشکی قانونی معرفی شود.

قتل دوست قدیمی به علت بدهی 5 میلیونی

واژه های کلیدی: جنایت | ماشین | بازداشت | تحقیقات | در ماشین | پلیس آگاهی | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs